1976 yılında kurulan firmamız MİTSAN A.Ş. non-wovens (keçe) üretimine 2007 yılında FELTEKS markasıyla başlamıştır. Kendine kalite, uygun fiyat politikası ve zamanında teslimi ilke edinen firmamız kısa zamanda mobilya ve yatak sektöründe ulusal ve uluslararası piyasalarda vazgeçilmez tedarikçi firmalardan biri olmayı hedeflemiştir.

Kayseri 2. organize sanayi bölgesinde 10000 m² si kapalı 6000 m² açık toplam 16000 m² alanda faaliyet gösteren FELTEKS dünyanın en ünlü makinaları ile üretim yapmaktadır. Son teknoloji ve alanında uzman personeliyle gelişimini sürdürecektir.

STRATEJİMİZ

Türkiye ve Dünya standartlarına uygun ürünler üretmek. En kaliteli ve ucuz hammaddeyi kısa ulaşım zamanlarında sağlayarak müşterilere tam zamanında ulaştırmak. Bu sayede hem firma hem de müşteri stok maliyetlerini minimuma indirmek. Müşteri siparişlerine sektör dahilinde en hızlı cevap vermek.

Firmamız ve müşterilerimizin işbirliği içinde tüketicilere yeni ve daha kaliteli ürünler üretmenin arayışı içinde olmak. Korku kaygı engellerini yok eden, çalışanların yaratıcılık ve eğitime yönlendiren, yüksek iletişim ve takım ruhu içerisinde çalışan ve çalıştığı firmadan gurur duyan çalışanlar oluşturmak.

VİZYONUMUZ

Dünya standartlarında çalışan şirketimizin, bağlı olduğu mesleki prensipleri verdiği hizmet ile bütünleşerek, ulusal şirketler içinde ilk sıralarda yer almasıdır.

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini ilke edinerek ürettiğimiz yarı mamülün servis hizmetini optimum seviyede, zamanında düzenli yapma, ürünü kaliteli ve ekonomik kılmaktır. Müşterilerimizin rekabet ettiği pazarlarda bizimle çalışarak rakiplerinde daha avantajlı durumuna gelmelerini sağlamaktır.

2013 Katalogumuz

Doğal Ürünler